PODSTATU CHUDOBY na SLOVENSKU - Slovakia3 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

PODSTATU CHUDOBY na SLOVENSKU

NOVINKY

PODSTATA ZLA :

PODSTATU CHUDOBY na SLOVENSKU, nám nevyriešia PREDČASNÉ VOĽBY !!!!!


......... chcenie je silnejšie , ako možná realizácia. Realizáciu MOCI, v súčasnej spoločnosti majú politici, prezidenti  a oligarchovia, v Egoisticko liberálnej NESPRAVODLIVEJ kapitalistickej spoločnosti !!! To, že Pellegrini prevzal predsedu vlády SR, sa čo zmení ??? Bol v Nemecku a Merkelova mu dala domácu úlohu, pokiaľ príde na návštevu na Slovensko, jej najväčší problém je nejaký Vietnamčík ale to, že robotník vo Volkswagen na Slovensku zarába 3x až 4x menej a manager 10 x až 15 menej na Slovensku, ako v Nemecku za tú istú prácu to si za domácu úlohu nedala Merkelova a my,  a najmä prezident Kiska, predseda vlády, predseda NR SR sa na to hlúpo pozeráme a pozerajú  !!!! Vlastne zahraničný majitelia spoločností a bánk na Slovensku vykonávajú genocídu tj. vykorisťovanie človeka človekom, v 21. st. v organizácii Európskej únie, kde by  mala byť legislatíva na základe SLOBODA, ROVNOSŤ, BRATSTVO. Zahraničný investori sú 100% vlastníkmi našich spoločnosti, tým si berú od nás aj 100% zisk a to Vám, nám , našim politikom a prezidentovi NEVADÍ . Navrhujeme v počiatku rozbehu firmy 37% spoluvlastníctvo, s 37% ziskom pre Slovensko a po 10 rokoch 45% vlastníctvo, s 45% ziskom pre Slovensko.

      Priatelia NESPRAVODLIVOSŤ páchaná na našom národe zahraničnými spoločnosťami, ako je Volkswagen , Peugeot, KIA atď.  nevadí nám, my  to nevidíme a nevidia to najmä naši politici, aj s prezidentom SR ??? Ideme spoločne bojovať proti  NESPRAVODLIVOSTI ??? My obyčajní ľudia máme záujem získať podiel Občana na MOCI v štáte a verejnej správe , už viete priatelia o čom to tu je v tejto NESPRAVODLIVEJ spoločnosti ????
https://oz.panobcan.sk/nadhodnota-a-vykoristovanie-cloveka-clovekom/
       A čo zmenia predčasné voľby, hovoríme NIČ, bude sa páchať ešte väčšie vykorisťovanie človeka človekom a vykorisťovanie Slovákov nadnárodnými spoločnosťami , už Vám - nám  je to jasné ???

S úctou Ing.pplk.v.v. Viliam Baňák

https://pavelherman.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=399025

http://muzeum-zlocinov-kapitalizmu.sk/?p=460

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню