PROČ BYCH MĚL HOVOŘIT S TRUMPEM, KDYŽ ON NENÍ TÍM, KDO ŘÍDÍ USA - Slovakia3 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

PROČ BYCH MĚL HOVOŘIT S TRUMPEM, KDYŽ ON NENÍ TÍM, KDO ŘÍDÍ USA

NOVINKY

(ASSAD: „PROČ BYCH MĚL HOVOŘIT S TRUMPEM, KDYŽ ON NENÍ TÍM, KDO ŘÍDÍ USA?“ PRAVDA VYPLOUVÁ NA POVRCH)

Pavel, záleží nám na vás aj na spomienkach, ktoré tu zdieľate. Mysleli sme si, že by vás potešilo pripomenúť si tento príspevok spred 4 rokov.
- Nižšieuvedený príspevok mi Facebook pripomenul po 4 rokoch dnes, v sobotu 12. mája 2018. Aká náhoda. Tesne predtým som dopozeral na TA3 v Dobré správy reportáže aj s témou eurounijných integračných vzťahov Slovenska. V jednom príspevku na TA3 bola reporáž z Futbalového festivalu na jednej základnej a dobre vybavenej škole, kde sa organizátori a účastníci rozplývali nad nespochybniteľne univerzálnym fenoménom ako je futbal, ktorý pestujú a poznajú na celom svete, niet krajiny a väčšieho mesta, kde by nemali futbalový tím. Ako sa aj športom dá bojovať proti xenofóbii a rasizmu, aké je to pekné žiť v multikultúrnej spoločnosti. Všetko "našinskí" účastníci krásne vyobliekaní, vonku určite každému stál nový západný autiak, vnútri atrakcie pre detičky, dobrá hudobná skupina vyhrávala, nálada super. Všetko to vyzeralo o. k., áno, takto to má byť hlavne cez víkendy a sviatky. Všetci družne a objímajúc sa priateľsky s každým. Avšak na chvíľu som si predstavil, čo by sa stalo, keby tam zloženie účastníkov bolo pol na pol - polovica "našinských" a druhá polovica "nich", alebo až väčšina tých, ktorým viera nedovoľuje ani modernú hudbu, ba ani hudbu klasikov ako je Mozart, ani sochy, obrazy a svetské filmy, divadlá, balet, ktorých ženám viera nedovoľuje chodiť s nezahalenou tvárou a s nezahaleným telom až po členky, nedovoľuje žene chodiť na verejnosť sama, baviť sa na verejnosti v spoločnosti "cudzích mužov" okrem vlastného muža, alebo ním schváleného "sprievodcu", atď.
Jednoducho by im "oni" takúto "futbalovú" fiestu zakázali, možno by ich až násilím vyhnali z nej, z futbalového festivalu. Ak bude súčasný vývoj v EÚ pokračovať ako doteraz až od EÚ prijímaním Globálneho kompaktu o migrácii, ktorý sa má v septembri schvalovať na VZ OSN, kde prakticky po jeho prijatí neobmedze budú hlavne do východných štátov EÚ povinne prijímaní vo veľkých počtoch aj ekonomickí imigranti bez možností vrátiť ich späť, či vyhostiť (západné štáty ako Taliansko, Grécko, Nemecko, Francúzsko, sú už vraj migráciou presýtené a na hranici svojich možností), potom tieto dnešné pohodové fiesty sú vyhrávaním hudby s tancom na Titaniku. Všetko je zatiaľ krásne. Nuž, moji milí na Futbalovom festivale, možno máte bratislavské slniečkárske, aj viacnásobné platy, možno sorosovské dotácie, alebo platy štátne funkcionárske, manažérske, možno medzi vás príde aj pán bruselský komisár, ktorý má až kráľovský plat, uvidíme, ako dlho vám to vydrží. Ako v tej pesničke "kapela hrala zvesela, zatiaľ čo hora horela".
V druhej reportáži akýsi chlap zasa vychvaľoval ako si prví členovia EÚ žijú od EHS po EÚ "40 rokov v mieri a v slobode vďaka únii", že EÚ nemá alternatívu. Z hľadiska života človeka sú len dve alternatívy - buď prijme život aký je aj s jeho bojmi, víťazstvami a prehrami, potom je už iná alternatíva len smrť. No spoločnosť, štát, zoskupenie štátov, má vždy niekoľko alternatív vývoja a rozvoja, nemusí byť najšťastnejšia alternatíva "majme rovnaké zákony, rovnaké ústavy, integrujme sa až do maxima"! Európa, zvlášť stredná a východná Európa, nežije už v mieri vyše 70 rokov vďaka EÚ, už vôbec nie vďaka NATO, žila desaťročia v mieri vďaka voči Západu nevýbojnej Varšavskej zmluve a vďaka RVHP (a žila by v nich v mieri dodnes). Rusi sú slovanský národ a je tisícročia dokázané, že slovanské národy sú mierumilovné, vojny zvyčajne nezačínajú, ale zvyčajne ich víťazne ukončujú, spojenia slovanských národov boli už v minulosti neporaziteľné.
Avšak vzhľadom na ustavičné presuny ťažkej a inej vojenskej techniky a vojenských kontingentov USA a NATO v mnohých tisícoch k hraniciam Ruska musí byť každému triezvemu človeku jasné, odkiaľ hrozí vojna. rrsú inteligentný národ, milujú svoju vlasť, milujú mier a bratské národy, je hrubým klamstvom, že by začínali vojnu proti ktorémukoľvek štátu NATO, pretože nie sú hlúpi ísť bojovať proti 29 štátom sveta!
Takže aj tu platí, že niekto si vyhráva a tančí na "mierovom" Titaniku, kým diabol si v temnote šúcha ruky a smrť si brúsi kosu - "kapela hrala zvesela, zatiaľ čo hora horela"!!

https://tadesco.cz/assad-proc-bych-mel-hovorit-s-trumpem-kdyz-on-neni-tim-kdo-ridi-usa-pravda-vyplouva-na-povrch/

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню