Spojené štáty americké opäť celému svetu ukázali svoju nekonečnú aroganciu a jednostranne vypovedali jadrovú dohodu s Iránom. - Slovakia3 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Spojené štáty americké opäť celému svetu ukázali svoju nekonečnú aroganciu a jednostranne vypovedali jadrovú dohodu s Iránom.

NOVINKY

Lubos Blaha
Spojené štáty americké opäť celému svetu ukázali svoju nekonečnú aroganciu a jednostranne vypovedali jadrovú dohodu s Iránom.
Európa dostala od USA facku pri vojne v Iraku, pri Parížskej dohode, teraz pri Iráne atď. A Európa zakaždým skloní hlávku a pýta si ďalšie facky od agresívnych Američanov. Vojensko-priemyselný komplex USA potrebuje ďalšiu vojnu a za asistencie mäsiarov zo Saudskej Arábie a Izraela sa snaží eskalovať konflikt s Iránom. Vojna je ich náboženstvom, nemajú iné hodnoty, len silu, aroganciu, nenávisť a zlobu. Nerešpektujú iné kultúry, nerešpektujú iné názory, nerešpektujú nič. A v Európe sa nenájde nikto, kto by konečne pomenoval vojnových štváčov, ktorí nedokážu rešpektovať medzinárodné dohody ani medzinárodné právo. Už stačilo!

Európa si musí konečne uvedomiť, že ak chce vo svete udržať mier, potom musí hľadať strategické partnerstvo s Ruskom a Čínou a nie s USA. Prípad Iránu je ďalším dôkazom, že USA nechcú mier, nechcú diplomatické riešenia, nechcú spoluprácu a nechcú partnerstvo s Európou. Oni chcú jediné - ovládať celý svet. Ostro odsudzujem rozhodnutie USA - je hlúpe, je agresívne, je nezodpovedné a ide hlboko proti našim záujmom. Amerika sa čoraz viac medzinárodne izoluje a stáva sa nevypočítateľnou. Je čas obrátiť zrak na východ a nadviazať nové partnerstvá, ktoré hľadajú cesty k mieru a nie k vojnám. Haló, budíček!
https://cz.sputniknews.com/svet/201804307260725-Iran-dolar-vystup-bombardovani/

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню